O mně

Vítám Vás na svém blogu, který jsem se rozhodla založit pro Vás všechny, kteří rádi na tvořivé stránky zabloudíte a zvlášť pro ty, kteří o sobě v oblasti tvoření pochybují.....Nejsem ani malířka, švadlena, či spisovatelka, ani nic podobného a většinu života jsem o sobě tvrdila, že v oblasti kreativity jsem nepoužitelná. Přesto ve mně někde v koutečku " vyklíčilo semínko ", které se dralo na povrch neuvěřitelnou silou a já si přesně pamatuji ten okamžik, kdy to začalo....jednoho dne jsem si řekla, že pro svého ročního syna ušiji bundičku....sedla jsem si ke stroji a ušila ji. A přesně tohle jsem já...něco chci, sednu a zkusím to. Někdy s lepším, někdy s horším výsledkem, ale s velkým odhodláním a nakonec s pocitem dokonalého uspokojení...
Vítám Vás tady jako KARASKA...zlatá rybka plující k těm, které tvoření a třeba i psaní naplňuje štěstím....

čtvrtek 13. srpna 2015

Didaktická deka...

...byla ušita z látky, která zbyla po ušití polštáře na válení, který jsem šila nedávno.
Původně to měl být velký kapsář na postýlku, ale vzhledem k tomu, že má moje dcera svoje holčičky 18 měsíců po sobě, bylo mi jasné, že starší Ellinka bude z kapsáře pořád dokola všechno vyhazovat, což  je poslední dobou její nejoblíbenější činnost, jak v pokojíčku, tak po celém bytě.
V půlce šití jsem se tedy rozhodla svoje plány změnit a našila jsem na podklad všechna možná zapínání, na která jsem si vzpomněla a našla doma příslušné komponenty.


Myslím, že zapínání a rozepínání čehokoli baví všechny děti a přitom se nevědomky učí správné zručnosti.
"Zabila jsem dvě mouchy jednou ranou".
:-)

1 komentář: