O mně

Vítám Vás na svém blogu, který jsem se rozhodla založit pro Vás všechny, kteří rádi na tvořivé stránky zabloudíte a zvlášť pro ty, kteří o sobě v oblasti tvoření pochybují.....Nejsem ani malířka, švadlena, či spisovatelka, ani nic podobného a většinu života jsem o sobě tvrdila, že v oblasti kreativity jsem nepoužitelná. Přesto ve mně někde v koutečku " vyklíčilo semínko ", které se dralo na povrch neuvěřitelnou silou a já si přesně pamatuji ten okamžik, kdy to začalo....jednoho dne jsem si řekla, že pro svého ročního syna ušiji bundičku....sedla jsem si ke stroji a ušila ji. A přesně tohle jsem já...něco chci, sednu a zkusím to. Někdy s lepším, někdy s horším výsledkem, ale s velkým odhodláním a nakonec s pocitem dokonalého uspokojení...
Vítám Vás tady jako KARASKA...zlatá rybka plující k těm, které tvoření a třeba i psaní naplňuje štěstím....

sobota 27. února 2016

Nelekejte se...

...jste opravdu na mém blogu.
Trochu inovuji a připravuji se na vlastní stránky. Určitě se mnou zažijete ještě několik mírných úprav, než si to "sedne".
To jsem celá já...udělám nějakou změnu a když se na stránky párkrát podívám znovu, mám stále nutkání něco změnit a tu a tam poupravit. Stejně to probíhá i u psaní. Několikrát se vracím k textu a teprve potom vidím stylistické chyby.
A vzhledem k tomu, že mám úpravy ráda (alespoň ty designové), dobrovolně se přiznávám, že menší asi občas budou. Změny bystří mysl, takže je to pro dobro všech.

V rámci inovace jsem si také vytvořila své logo

Jakmile ho někde spatříte...jsem to já.
:-)

P.S. V mém soukromém životě moc změn nenajdete a běda!, když mi někdo (u nás doma nějací skřítci záškodníci), přemisťuje věci. Čím jsem starší, tím víc mám potřebu mít všechno na svém místě. Má sestra se s úžasem diví a "civí", protože mě z dob, kdy jsme bydlely společně, takovou nezná. To ona byla ta pořádná a systematická. Je zvláštní, jak se člověk během života stále mění a co všechno ho v životě ovlivní...
Já ovšem tvrdím, že všechna ta systematičnost je u mě pouhá příprava na stáří, kdy si přestanu pamatovat kam jsem co dala. Do té doby to budu mít nacvičené a úbytek mozkových buněk mě nerozhodí. 
 A nebo už mi to bude stejně jedno...
:-D

Žádné komentáře:

Okomentovat