O mně

Vítám Vás na svém blogu, který jsem se rozhodla založit pro Vás všechny, kteří rádi na tvořivé stránky zabloudíte a zvlášť pro ty, kteří o sobě v oblasti tvoření pochybují.....Nejsem ani malířka, švadlena, či spisovatelka, ani nic podobného a většinu života jsem o sobě tvrdila, že v oblasti kreativity jsem nepoužitelná. Přesto ve mně někde v koutečku " vyklíčilo semínko ", které se dralo na povrch neuvěřitelnou silou a já si přesně pamatuji ten okamžik, kdy to začalo....jednoho dne jsem si řekla, že pro svého ročního syna ušiji bundičku....sedla jsem si ke stroji a ušila ji. A přesně tohle jsem já...něco chci, sednu a zkusím to. Někdy s lepším, někdy s horším výsledkem, ale s velkým odhodláním a nakonec s pocitem dokonalého uspokojení...
Vítám Vás tady jako KARASKA...zlatá rybka plující k těm, které tvoření a třeba i psaní naplňuje štěstím....

pondělí 19. října 2015

Za kulturou...

...jsme se vydaly s kolegyní z práce.

I když ani jedna neposloucháme swing and jazz, stejně jsme byly koncertem nadšené. Ondřej Havelka nejenže výborně zpívá, tančí a stepuje, ale také vás provede historií tohoto žánru. 
Můj obdiv sklidili všichni muzikanti. 
Představení mělo spád, šmrnc a nepostrádalo humor.
Pro mě měla návštěva koncertu ještě jeden podtext...s jedním ze členů souboru jsem vyrůstala a chodila do školy...
O přestávce jsem si ho dovolila vyrušit v šatně a tak jsme trochu zavzpomínali...
prý jestli jsem se kolegyním pochlubila, že jsem ho kdysi učila hrát na kytaru za barákem...chichi, že bych měla aspoň krapet zásluhu na jeho slávě? 
Kdepak!...už tenkrát jsem věděla, že jednou bude výborný muzikant a že si ho muzika sama najde...


A že nám to spolu, jako Rumcajs a Manka, slušelo co?
Uhodnete, který z muzikantů je Rumcajs?
:-)


3 komentáře: